Andělé I: Pád (Lauren Kateová)

27. ledna 2014 v 16:30 | Faith |  Recenze
Z mého pohledu: Tahle knížka mě do sebe tak pohltila, že jsem ji měla přečtenou za jeden den. Od začátku byla originální a zajímavá, což se mi moc líbilo. Navíc tam byly všechny moje oblíbené znaky - andělé, milostný trojúhelník, zvláštní prostředí. Překvapivě byl hlavní předmět hrdinčina zájmu blond kluk, což se u těchto typů fantasy moc nevidí. Ale jedno mínus podle mého názoru měla a to, že konečný souboj byl trochu zmateně napsaný.

Stručně o příběhu: Po jednom nepříjemném incidentu pošlou sedmnáctiletou Luce její rodiče do internátní školy, která je spíše takovým nápravným zařízením pro mladistvé. Premiantka z prestižní školy se náhle octne v nehostinném prostředí georgijských močálů kvůli nehodě, kterou nedokáže objasnit ani ona, ani policie. Jediné, co ví je, že kdykoliv se objeví tajemné stíny, které vídá od malička, začnou se dít strašlivé věci.
Internát Meče & kříže je pochmurné a drsné místo stejně tak, jako její noví spolužáci, mezi kterými si najde jedinou normální kamarádku, Penn. A navíc je tu ještě někdo, záhadný Daniel, který ji tak neuvěřitelně přitahuje, že si neví rady. On o ni ale zcela jasně nemá zájem. To Luce neodradí od toho zjišťovat si o něm informace a svým způsobem ho špehovat. Navíc o ni začne projevovat zájem milý Cam. V tom se stíny navrátí, začnou ji obklopovat čím dál více a počet mrtvých naroste. A pak Luce začne odhalovat svůj osud.Krásná obálka :)


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Viola Viola | E-mail | Web | 3. února 2014 v 14:35 | Reagovat

Vždy si túto knihu obzerám v kníhkupectve no nikdy som sa neodhodlala kúpiť si ju :3 Ale ak vravíš, že je taká dobrá.. hm ^^ Popremýšľam o Ďalšej investícii do mojej najväčšej záľuby n.n Veľká vďaka Faith!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama